SILMARK Omega 3-6-9 30 kapsúl

Kyseliny omega-3, omega-6 a omega-9 sú pre naše správne fungovanie nevyhnutné, ale naše telo si ich nedokáže samo vyrobiť, preto ich musíme dodávať zvonka. Tieto zdravé tuky majú v tele množstvo prospešných funkcií, preto by ste sa o ne mali starať v správnom množstve.

Omega-3 mastné kyseliny patria medzi najobľúbenejšie zo skupiny omega, sú zodpovedné okrem iného za spomalenie procesov starnutia tela, reguláciu krvného tlaku, lepšiu funkciu mozgu alebo rýchlejší rast a regeneráciu svalov. Okrem toho zlepšujú zrak, podporujú fungovanie imunitného systému a používajú sa na liečbu výkyvov nálady a depresií. Vykazujú antikoagulačné a protizápalové vlastnosti a tiež podporujú procesy redukcie tukov, takže ich môžu používať ľudia s diétou.

Omega-6 mastné kyseliny sú užitočné v prevencii rakoviny, pretože brzdia ich vývoj. Vyznačujú sa tiež radom ďalších vlastností, ako je regulácia hladiny cholesterolu v krvi, zlepšovanie stavu vlasov, pokožky a nechtov. Znižujú riziko srdcového infarktu a mozgovej príhody.

Omega-9 mastné kyseliny znižujú hladinu triglyceridov a zlého cholesterolu. Pôsobia ako silný antioxidant na pokožku, čistia ju od toxínov, vďaka čomu sa jej stav výrazne zlepšuje. Naše telo je schopné samo si produkovať omega-9 kyseliny, ale len v malom množstve a iba s využitím ďalších omega kyselín. Aby sa dokončil dopyt po tejto zložke, mala by sa dodávať zvonka.

Forma produktu:

softgel

Počet porcií:

tridsať

Počet položiek:

tridsať

Čistá hmotnosť:

40 g

Dominantná zložka:

rybí olej

EAN kód:

 

SILMARK Omega 3-6-9 30 kapsúl

SILMARK Omega 3-6-9 je doplnok výživy v kapsulách obsahujúcich omega 3 mastné kyseliny (EPA, DHA, ALA), Omega 6 (LA) a Omega 9 (OA), obohatené o vitamín E. Omega 3, omega 6 a omega mastné kyseliny 9 sú esenciálne nenasýtené mastné kyseliny. Správny pomer všetkých nenasýtených mastných kyselín je veľmi dôležitý, pretože každá z nich hrá v tele inú úlohu.

 • Obsahuje 30 porcií v balení
 • 1 porcia = 1 kapsula
 • 3 frakcie OMEGA 3-6-9
 • NAJPREDÁVANEJŠÍ

 

OMEGA 3

Omega 3 mastné kyseliny znižujú hladinu zlého cholesterolu (LDL), a tým zvyšujú hladinu

dobrého (HDL). Znižujú hlavne hladinu triglyceridov. Najdôležitejšie z nich – DHA a EPA kyseliny sú jedinečnými stavebnými kameňmi našich buniek. Vďaka nim bunková membrána lepšie funguje, čo zlepšuje všetky životné procesy od počatia. Zvyšujú imunitu tela a sú tiež nevyhnutné pre formovanie a činnosť mozgu od začiatku života plodu.

OMEGA 6

Omega 6 kyseliny sú stavebnými jednotkami buniek, podieľajú sa na produkcii mnohých

hormónov vrátane neurotransmiterov (spojov medzi nervovými bunkami v mozgu) a prispievajú k zlepšeniu fungovania centrálneho nervového systému. Tieto kyseliny sú dôležitou súčasťou bunkových membrán, podporujú imunitu a zlepšujú prácu nervového systému.

OMEGA 9

Omega-9 mastné kyseliny znižujú celkový a zlý (LDL) cholesterol bez znižovania dobrého (HDL) cholesterolu. Sú stavebnou látkou každej bunky a pomáhajú udržiavať normálny krvný tlak.

 

Omega 3-6-9 bola navyše obohatená o vitamín E, ktorý pomáha chrániť bunky pred oxidačným stresom. Tento doplnok sa odporúča všetkým ľuďom, ktorí chcú zlepšiť svoju pohodu a fungovanie tela. Pravidelné užívanie Omega 3 prispieva k zlepšeniu fyzického aj psychického stavu tela

Vlastnosti  SILMARK   OMEGA 3-6-9

 • Pomáha udržiavať správnu hladinu cholesterolu
 • Pomáha zlepšovať prácu centrálneho nervového systému
 • Podporuje lepšie fungovanie bunkovej membrány nášho tela
 • Mnoho štúdií dokazuje, že Omega 3 prispieva k zníženiu triglyceridov v krvi
 • Je protizápalový na základe konkurencie pomeru Omega 3 k Omega 6
 • Je hlavným stavebným prvkom našich bunkových membrán
 • Poskytuje im kyslík a živiny

Laboratórne potvrdená kvalita

Z dôvodu ochrany zdravia našich zákazníkov sú naše výrobky pravidelne testované v

nezávislom akreditovanom laboratóriu s cieľom zabezpečiť a udržať najvyššiu kvalitu.

 

 

Metóda použitia

Konzumujte 1 dávku (1 kapsulu) denne, najlepšie po jedle. Zapite dostatočným množstvom vody.

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Doplnok výživy nemožno použiť ako náhradu (náhradu) pestrej stravy. Odporúča sa vyvážená strava a zdravý životný štýl. Nejedzte, ak ste alergický na niektorú zo zložiek lieku. Výrobok by nemali používať deti, tehotné ženy a dojčiace matky. Skladujte mimo dosahu malých detí.

Informácie o výživovej hodnote

Zloženie

Olej, rybí olej, ľanový olej, slnečnicový olej, želatína, zvlhčovadlo – glycerol; voda; DL-alfa-tokoferylacetát (vitamín E).

Výrobok môže obsahovať mlieko (vrátane laktózy), sójové bôby, arašidy, iné orechy, sezamové semiačko, ovos, vajcia, kôrovce, ryby.

 

Nutričná hodnota

Čistá hmotnosť balenia: 40 g

Počet porcií v balení: 30

Veľkosť dávky: 1 kapsula

Call Now Button