BiBi sladká mňamka

Krémy sú skvelou voľbou pre ľudí, ktorí milujú sladké, ale chcú sa vyhnúť „kilogramom navyše“. Neustále sa rozširujúca ponuka značky BiBi® od SILMARKU zahŕňa predovšetkým lahodné krémy BiBi® mňamka, ktorých zloženie okrem iného zahŕňa zdravé rastlinné tuky a sacharidy. 

Krémy sú skvelou voľbou pre ľudí, ktorí milujú sladké, ale chcú sa vyhnúť „kilogramom navyše“. Neustále sa rozširujúca ponuka značky BiBi® od SILMARKU zahŕňa predovšetkým lahodné krémy BiBi® Mňamka, ktorých zloženie okrem iného zahŕňa zdravé rastlinné tuky a sacharidy. 

Stojí za zmienku, že sladidlom je maltitol, ktorý je určite zdravšou alternatívou k tradičnému cukru. Jedinečnosť Krémov BiBi® je , že neobsahujú PALMOVÝ OLEJ a LEPOK. Firma SILMARK SK s.r.o. prináša zdravú MŇAMKU nie len pre detičky .

 Maltitol je cukrový alkohol z cukru maltózy. Ide o sladidlo v kryštalickej forme sladké takmer ako cukor. Obsahujú ho žuvačky, zmrzliny aj sladkosti bez pridaného cukru. Látka je považovaná za bezpečnejšiu ako biely cukor, vyššie dávky môžu pôsobiť laxatívne.

350 G lahodného krému

Neobsahuje umelé farbivá

Obsahuje prirodzene sa vyskytujúce cukry

Neobsahuje palmový olej

Call Now Button