SILMARK VITAMÍN C 90 TABLIET

Vitamín C, tiež známy ako kyselina askorbová, je silný vitamín, ktorý pri prekročení dennej dávky nemá žiadne nebezpečné vedľajšie účinky. Rozpustný vo vode a jej prebytok odstránený močom. Jeho podpora imunity a hojenie rán sú dobre známe. Zároveň je to jeden z najdôležitejších vitamínov, bez ktorého nebude ľudské telo správne fungovať. Ako silný antioxidant znižuje únavu.

Je nevyhnutný pri predchádzaní problémom s krvnými cievami. Odporúča sa pri zvýšenej fyzickej námahe, pretože znižuje hladinu kortizolu a chráni svalové vlákna pred odbúravaním bielkovín. Ďalšou výhodou suplementácie vitamínom C je efektívnejšie spaľovanie tukov počas cvičenia. Ďalšou výhodou tohto vitamínu je jeho schopnosť vyplavovať zo svalov kyselinu mliečnu, ktorá sa tvorí pri zvýšenej námahe.

Jedným slovom, zabraňuje vzniku bolesti a pomáha telu rýchlejšie sa regenerovať. Vďaka vitamínu sa železo vstrebáva rýchlejšie, vďaka čomu sa zlepšuje transport kyslíka v tele a naša účinnosť. Vďaka pravidelnému príjmu vitamínu C naše telo tiež zvýši produkciu kolagénu, ktorý udrží pokožku perfektne vyzerajúcu.

Vďaka nízkej cene a antioxidačným vlastnostiam je obľúbeným doplnkom výživy. Je to pre náš organizmus veľmi dôležitá látka. Naša strava nemusí vyhovovať každodenným požiadavkám, preto stojí za zváženie jej doplnenie.

Forma produktu:

tabletky

Počet porcií:

90

Počet položiek:

90

Čistá hmotnosť:

137 g

Dominantná zložka:

vitamín C

EAN kód

SILMARK vitamín C 90 tabliet

SILMARK Vitamín C 90 tabliet Prirodzená podpora imunitného systému. Vitamín C od spoločnosti SILMARK dodáva telu v každej porcii 1 000 mg kyseliny askorbovej. Posilňuje ochrannú bariéru a podporuje ju v boji proti mikroorganizmom a vírusom, ďalej zlepšuje stav spojivového tkaniva a podporuje psychofyzický stav.

 

Kyselina L-askorbová – vitamín C.

Je to organická chemická zlúčenina zo skupiny polyhydroxyalkoholov. Je to základná živina v ľudskej strave, ktorá je zodpovedná hlavne za správne fungovanie spojivového tkaniva a kostí. Jeho biologicky aktívna forma – vitamín C, pôsobí ako redukčné činidlo a koenzým v niekoľkých metabolických cestách ľudského tela. Vitamín C je považovaný za jeden z hlavných antioxidantov.

Objavte najväčšie výhody doplnku výživy SILMARK Vitamin C 90 tabs:

1 porcia = 1 tableta Stačí užiť 1 tabletu doplnku denne.

90 porcií v balení Produkt stačí na 90 dní účinného doplňovania.

Jednoduché zloženie Účinná látka a potrebné prísady.

 

Vlastnosti SILMARK  Vitamín C 90

 

Keď hovoríme, že kyselina askorbová je nevyhnutnou exogénnou zlúčeninou, máme na mysli skutočnosť, že v našom tele neexistuje žiadny mechanizmus syntézy vitamínu C a je potrebné ho dodávať potravou alebo suplementáciou. Vitamín C má veľa prospešných vlastností a výhod. Tu je niekoľko z nich:

  • Pozitívne pôsobí pri poruchách prietoku krvi
  • Je to silný antioxidant, ktorý odstraňuje prebytočné voľné radikály z našich buniek
  • Blahodárne pôsobí na nervový a imunitný systém
  • Vitamín C môže urýchliť regeneráciu a rast svalov, pretože sa priamo podieľa na produkcii kolagénu (vytvára svalové tkanivo)
  • Preukázateľne priaznivý účinok medzi športovcami
  • Inhibuje tvorbu nitrozamínov (vznikajú pôsobením vysokej teploty, napr. Na dusičnany), ktoré môžu byť priamou príčinou rakoviny
  • Blahodárne pôsobí pri starostlivosti o našu pokožku – vitamínová kozmetika

 

Laboratórne potvrdená kvalita

 

Z dôvodu ochrany zdravia našich zákazníkov sú naše výrobky pravidelne testované v nezávislom akreditovanom laboratóriu s cieľom zabezpečiť a udržať najvyššiu kvalitu.

 

Metóda použitia

Užívajte 1 dávku (1 tabletu) denne pred prvým jedlom.

Nepoužívať u ľudí, ktorí sú náchylní na tvorbu obličkových kameňov alebo trpia obličkovými kameňmi.

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Doplnok výživy nemožno použiť ako náhradu (náhradu) pestrej stravy. Odporúča sa vyvážená strava a zdravý životný štýl. Nejedzte, ak ste alergický na niektorú zo zložiek lieku. Výrobok by nemali používať deti, tehotné ženy a dojčiace matky. Skladujte mimo dosahu malých detí. Výrobok je určený pre dospelých.

  

Informácie o výživovej hodnote

Zloženie

Kyselina L-askorbová (vitamín C), objemové činidlo: mikrokryštalická celulóza; škrob, protihrudkujúce látky: oxid kremičitý, horečnaté soli mastných kyselín.

Výrobok môže obsahovať mlieko (vrátane laktózy), sójové bôby, arašidy, iné orechy, sezamové semiačko, ovos, vajcia, kôrovce, ryby.

Nutričná hodnota

Čistá hmotnosť balenia: 137 g

Počet porcií v balení: 90

Veľkosť dávky: 1 tableta

Call Now Button