SILMARK Vitamín D3 2 000 IU 60 kapsúl

Vitamín D, tiež známy ako „slnečný vitamín“, je nevyhnutný pre správne fungovanie nervového, cievneho a imunitného systému. Naše telo si ho dokáže vyrobiť pod vplyvom slnka, ale je to veľmi komplikovaný proces a aj v lete môžeme trpieť jeho nedostatkom. Pravidelné dopĺňanie vitamínu D reguluje rovnováhu vápniku a fosfátov v tele, to znamená kľúčové prvky pre stav zubov, kostí a kĺbov.

Je tiež nevyhnutný pri prevencii osteoporózy. Pomáha vstrebávať vápnik a transportovať ho do kostí. To je veľmi dôležité, pretože to pomáha udržiavať kosti v hmote. Ďalšou dôležitou vlastnosťou vitamínu D je jeho vplyv na hladinu glukózy. Jeho nedostatok môže spôsobiť poruchy hladiny cukru v krvi, čo vás vystavuje riziku diabetických komplikácií. Okrem toho má efekt podporujúci budovanie svalovej hmoty. Je to preto, lebo sa okrem iného zúčastňuje pri syntéze testosterónu, čo je anabolický hormón. Je dôležité poskytnúť telu správnu dávku, ktorá má vplyv na pevnosť a odolnosť. Podmienky v Poľsku bohužiaľ uprednostňujú nedostatky tohto vitamínu.

Naša strava tiež neposkytuje vitamín D, ktorý potrebujeme, pretože jeme príliš málo morských rýb, ktoré nemožno nahradiť inými potravinami. Okrem toho trávime čoraz viac času v interiéroch ako vonku a to spôsobuje obmedzenú syntézu vitamínu D v pokožke. Preto je pre naše telo také dôležité dodávať vitamíny používaním kvalitných doplnkov výživy.

Forma produktu:

softgel

Počet porcií:

60

Počet položiek:

60

Cista hmotnost:

15 g

Dominantná zložka:

vitamín D

EAN kód:

 

 

 

SILMARK Vitamín D3 2 000 IU 60 kapsúl

SILMARK Vitamin D3 2000 je najkvalitnejší zapuzdrený prípravok vo vysoko vstrebateľnej mäkkej gélovej forme. Produkt sa odporúča ako denný doplnok výživy, najmä ako dôležitý prvok hlavného nedostatku vitamínu D3, biologicky nevyhnutného pre náš organizmus, vo forme cholekalciferolu.

  • Obsahuje 60 porcií v balení
  • 1 porcia = 1 kapsula
  • Vysoko biologicky dostupná forma kapsúl vo forme mäkkého gélu

Vitamín D3 SILMARK

Vitamín D, tiež známy ako „slnečný vitamín“, pomáha pri správnom vstrebávaní / používaní

vápniku a fosforu a pomáha udržiavať správnu hladinu vápnika v krvi. Okrem toho tento vitamín pomáha udržiavať zdravé kosti a zuby, rovnako ako pomáha pri správnom fungovaní svalov a imunitného systému. Vitamín D sa podieľa na procese delenia buniek. Nedostatok vitamínu D je veľmi nebezpečný. U detí a kojencov spôsobujú zmeny krivky. U tehotných a dojčiacich žien môžu spôsobiť odvápnenie a mäknutie kostí, zatiaľ čo u starších ľudí to môže spôsobiť zvýšenú demineralizáciu, deformáciu a nadmernú pórovitosť a krehkosť kostry.

 

Vitamín D3 nie je len zdravie, ale aj sila a vitalita. Existujú štúdie o mužoch, ktoré potvrdzujú významné zvýšenie fyziologického mužského hormónu – testosterónu počas suplementácie vhodnou dávkou vitamínu D3. V skupine mužov, ktorí užívali placebo, nebola takáto reakcia zaznamenaná.

Vlastnosti doplnku SILMARK  Vitamin  D3 2 000 IU

  • Zvyšuje mineralizáciu kostí a zubov
  • Vitamín D pomáha pri správnom vstrebávaní / použití vápniku a fosforu
  • Vitamín D pomáha pri správnom fungovaní svalov
  • Vitamín D pomáha pri správnom fungovaní imunitného systému
  • Podieľa sa na procese bunkového delenia
  • Je ideálny na zvýšenie vašej fyziologickej hladiny testosterónu

Laboratórne potvrdená kvalita

Z dôvodu ochrany zdravia našich zákazníkov sú naše výrobky pravidelne testované v nezávislom akreditovanom laboratóriu s cieľom zabezpečiť a udržať najvyššiu kvalitu.

 

Metóda použitia

Konzumujte 1 dávku (1 kapsulu) denne 30 minút pred jedlom.

Pred použitím sa odporúča vykonať krvný test 25- (OH) D a výsledok testu konzultovať s lekárom alebo lekárnikom.

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Doplnok výživy nemožno použiť ako náhradu (náhradu) pestrej stravy. Odporúča sa vyvážená strava a zdravý životný štýl. Nejedzte, ak ste alergický na niektorú zo zložiek lieku. Výrobok by nemali používať deti, tehotné ženy a dojčiace matky. Skladujte mimo dosahu malých detí.

Informácie o výživovej hodnote

Zloženie

Svetlicový olej (Carthamus tinctorius L), želatína, zvlhčovadlo – glycerol; Vyčistená voda; cholekalciferol (vitamín D).

Výrobok môže obsahovať mlieko (vrátane laktózy), sójové bôby, arašidy, iné orechy, sezamové semiačko, ovos, vajcia, kôrovce, ryby.

Nutričná hodnota

Čistá hmotnosť produktu: 15 g

Počet porcií v balení: 60

Veľkosť dávky: 1 kapsula

Call Now Button